Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоданилівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26182168) був реорганізований і увійшов до складу Якимівської громади

16 сесія VIІ скликання від 23.12.2016 року

порядок денний

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Новоданилівської сільської ради на 2017.

Про затвердження Програми розвитку освіти на території Новоданилівської сільської ради на 2017.

Про затвердження Програми розвитку культури на території Новоданилівської сільської ради на 2017

Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Новоданилівської сільської ради в частині забезпечення населення послугами водопостачання на 2017 рік.

Про затвердження Програми соціального захисту населення на 2017 рік.

Про затвердження Програми проведення навчально – тренувальних зборів і змагань на території Новоданилівської сільської ради на 2017 рік.

Про затвердження сільського бюджету на 2017 рік

Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2017 рік.

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Про укладання договору з надання юридичних послуг.

Про затвердження оновленого Статуту

Про затвердження оновленого Статут

Про надання матеріальної допомоги Шулініній Вірі Іванівні на оздоровлення після перенесеної операції.

Про затвердження змін штатного розпису Новоданилівського  будинку культури

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Новоданилівської сільської ради

Про порядок преміювання працівників Новоданилівської сільської ради та надання матеріальної допомоги

Положення про преміювання

Про вилучення земельних ділянок.

Про надання земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд площею 0,1105 га Пивоварову І.В. за адресою вулиця Нова будинок 24.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд площею 0,2500 га Мазур О.П. за адресою с.Єлізаветівка вулиця Зелена будинок 1.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га Мазур О.П. за адресою с.Єлізаветівка вулиця Зелена будинок 1.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд площею 0,2500 га Гороз Ахмеді Самедіновичу с. Новоданилівка вулиця Центральна будинок 60 а.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Легенькому В.І. за адресою вулиця Сонячна с. Новоданилівка орієнтованою площею 0,2500 га.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,2379 га. Трифанову Ю.Ф.

Про відмову в наданні згоди щодо добровільного об’єднання територіальних громад за пропозицією селищного голови смт. Якимівка.

Результати поіменного голосування 1

Результати поіменного голосування 2

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування